تعبیر خواب(۱)

بعد التحریریه: یکی از دوستان پرسید که اینهایی که نوشته ای یعنی چه!؟
بنده حقیر سرا پا تقصیر تصورم این بود که هر کسی نشریه زرد خوانده است و یا می خواند. ولی اندکی که فکر کردم فهمیدم که خوانندگان فخیم و منورالفکر و فرهیخته این وبلاگ تنها چیز زرد و لمپنی که در زندگی شان شاید خوانده باشند همین وبلاگ زرد ماست. به همین دلیل لازم دیدم بگویم که در نشریات زرد (همان هفته نامه هایی که تیترهایی مانند «هدیه تهرانی طلاق گرفت یا محمد رضا گلزار هم زن گرفت یا فیلم های مستهجن خانم ف. در آمد» و ... را چاپ می کنند) ستونی معمولا وجود دارد که خواب های ارسالی مخاطبان را تعبیر کرده و با نامشان و شهرشان چاپ می کنند. آنچه می آید در این باب است.

معصومه عطایی
پیرانشهر

خواب دیده بودید که با پنجاه میلیون تومان یک خانه 165 متری در الهیه خریده اید. باید خدمت شما بزرگوار عرض کنیم که خواب دیدی، خیر باشه. آخر اگر تمام نخبگان جامعه هم بنشینند دور هم و فکرشان را بگذارند روی هم باز به چنین رویایی دست نخواهیم یافت. این خواب شما از انرژی هسته ای هم فراتر است. توصیه می کنیم شب غذاهای سبک میل کرده و آب زیاد بخورید و قیمت مسکن را بسپارید به کارشناسها. می ترسیم اینطور که شما پیش می روید، فردا خواب گوشت کیلویی 500 تومان را هم ببینید.

تارا رسولی
ساوجبلاغ

شما گفته بودید که در خواب‌هاله نوری دیده اید که متاسفانه ما از تعبیر آن به علت حفظ منافع نشریه خودداری می کنیم. ممکن است شما در آینده شخصیت بزرگی شوید. فقط برای‌اینکه زیاد اذیت نشده و همچنین تیتر اصلی تمام خبرگزاری‌ها و نشریات نشوید از تعریف کردن خوابتان نزد  دیگران جدا خودداری فرمایید. اگر فردا شب هم خواب دیدید که سر سفره تان محصولات نفتی گذاشته اند و به جای دوغ دارید نفت می نوشید اصلا نترسید. این خواب هم از تبعات خواب قبلیتان است.


مهرنوش دال.
تهران

متاسفانه خوابی که برایمان فرستاده اید از موازین اخلاقی و عرفی تبعیت نمی کرد. بخاطر همان هم ما از تعبیرش معذوریم. فقط همین را متذکر می شویم که چند روزی از منزل خارج نشوید تا آب ها از آسیاب بیافتد.

ساناز آق بلوت
آذر شهر

گویا خواب دیده بودید که با ده دوازده نفر از مردان ایتالیایی دست داده اید. هیچ نگران نباشید که هیچ خطری شما را تهدید نمی کند. خواب شما مونتاژ بوده است. در ثانی در آن شلوغی پیش می آید دیگر. خدا را شکر کنید که فقط دست داده اید. و الا در آن شلوغی خدای ناکرده ماچ و بوس و نعوذا بالله ... . پیش می آید دیگر. شما ترجیحا خوابتان را تکذیب کنید تا خواب بعدی.

/ 0 نظر / 51 بازدید